| CPU | Intel Core i5 |
|---|---|
| Génération | 7ème |
| RAM | 8 GB |
| Stockage | 256 GB SSD |
| GPU | Graphiques intégrés |
| Écrans | 22" |
| Pack | Ensemble Souris et Clavier sans fil |
| Grade | A |
Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 22″ – i5 7Th Gen “Occasion”
- CPU : Intel® Core™ I5-7500T (7éme)
- RAM : 8 Gb SDRAM DDR4 (Extensible)
- Stockage : 256Gb SSD (Extensible)
- Écran : 22″ LED IPS Full-HD 178 degrés
- Webcam HD 720p avec microphone
- Haut-parleurs intégrés 2 x 2 Watts
- Clavier et Souris San Fil
- OS : Windows 10 Pro 64Bit
DH 2.799,00 DH 3.200,00
PC Shop / أسئلة ما قبل البيع
هل تحتاج مساعدة؟ تواصل معنا عبر واتساب
Compare
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










HP Elitebook 840 G11-Intel Ultra 5_135U/32GB/256GB SSD
HP ProDesk 600 G3 SFF Core i5-7500 I 8Go DDR4 I 256Go
HP Elitebook 640 G10-Intel Core i7-13Th/16GB/256GB SSD
Dell Precision 3580 / 15,6"-Intel Core i7-13Th/16GB/512GB SSD
Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 22″ – i5 7Th Gen "Occasion"
HP ProBook 450 G5-Intel Core i5-8Th/8GB/256GB SSD (Copie)
HP Victus 15L Gaming TG02-Intel® Core™ I5-12Th/16GB RAM/512 GB SSD 









There are no reviews yet.