| brands | HP |
|---|---|
| CPU | Intel Core i7 |
| Génération | 11ème |
| RAM | 16 GB SSD |
| Stockage | 256 GB SSD |
| GPU | Graphiques intégrés |
| Écrans | 14" |
| Grade | A |
HP ZBOOK Firefly 14″ G8 Tactile-Intel Core i7-11Th/16GB/256GB SSD
DH 5.799,00 DH 6.000,00
PC Shop / أسئلة ما قبل البيع
هل تحتاج مساعدة؟ تواصل معنا عبر واتساب
Compare
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Dell Latitude 5420-Intel Core i5-11Th/16GB/256GB SSD
HP ProDesk 800 G3 Mini Core i5-6Th I 8Go DDR4 I 256Go SSD
HP ProDesk 600 G3 SFF Core i5-7500 I 8Go DDR4 I 256Go
HP Elitebook 840 G11-Intel Ultra 5_135U/32GB/256GB SSD
Dell Latitude 3420-Intel Core i5-11Th/16GB/256GB SSD 






There are no reviews yet.