| brands | Generic |
|---|---|
| CPU | Intel Core i5 |
| Génération | 12ème |
| RAM | 16 GB |
| Stockage | 512 GB SSD |
| Écrans | 13.3" |
| GPU | Graphiques intégrés |
| Grade | A+ |
Alurin Flex Advance
DH 3.999,00
PC Shop / أسئلة ما قبل البيع
هل تحتاج مساعدة؟ تواصل معنا عبر واتساب
Compare
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










HP ProDesk 600 G3 SFF Core i5-7500 I 8Go DDR4 I 256Go 





There are no reviews yet.