| brands | Dell |
|---|---|
| CPU | Intel Core i5 |
| Génération | 11ème |
| RAM | 16 GB |
| Stockage | 512 GB SSD |
| GPU | Graphiques intégrés |
| Écrans | 14" |
| Grade | A |
Dell Latitude 5420-Intel Core i5 -11Th/16GB/512GB SSD
DH 3.899,00 DH 4.499,00
PC Shop / أسئلة ما قبل البيع
هل تحتاج مساعدة؟ تواصل معنا عبر واتساب
Compare
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










HP ProDesk 600 G3 SFF Core i5-7500 I 8Go DDR4 I 256Go
HP EliteBook 840 G11-Intel Ultra 5_135U/16GB/256GB SSD
HP Elitebook 645 G9-AMD Ryzen 7Pro-5K/16GB/512GB SSD 






There are no reviews yet.