| brands | Dell |
|---|---|
| CPU | Intel Core i5 |
| Génération | 13ème |
| RAM | 8 GB SSD |
| Stockage | 256 GB SSD |
| GPU | Graphiques intégrés |
| Écrans | 13.3" |
| Grade | A |
Dell Latitude 3340 X360 -Intel Core i5-13Th/8GB/256GB SSD
DH 5.999,00
PC Shop / أسئلة ما قبل البيع
هل تحتاج مساعدة؟ تواصل معنا عبر واتساب
Compare
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










HP Elitebook 840 G11-Intel Ultra 5_135U/32GB/256GB SSD
HP ProDesk 600 G3 SFF Core i5-7500 I 8Go DDR4 I 256Go
HP Elitebook 640 G10-Intel Core i7-13Th/16GB/256GB SSD
Dell Precision 3580 / 15,6"-Intel Core i7-13Th/16GB/512GB SSD 










There are no reviews yet.