| brands | HP |
|---|---|
| CPU | Intel Core i7 |
| Génération | 12ème |
| RAM | 16 GB SSD |
| Stockage | 512 GB SSD |
| GPU | Graphiques intégrés |
| Écrans | 16" |
| Grade | A |
HP ZBOOK Firefly 16 G9-Intel Core i7-12Th/16GB/512GB SSD
DH 6.999,00 DH 7.500,00
PC Shop / أسئلة ما قبل البيع
هل تحتاج مساعدة؟ تواصل معنا عبر واتساب
Compare
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










HP ProDesk 600 G3 SFF Core i5-7500 I 8Go DDR4 I 256Go
HP EliteBook 840 G11-Intel Ultra 5_135U/16GB/256GB SSD 






There are no reviews yet.